Představení zájmových útvarů ZUŠ Město Albrechtice

Dne 10. 5. se žáci 1., 2. a 3. ročníku vydali na výlet do Města Albrechtic. V základní umělecké škole je čekalo představení tamějších zájmových útvarů. Děti se rozdělily na skupinky a vyzkoušely si všechny kroužky, které ZUŠ nabízí.

Kreslily strašidla podle návodu, zahrály si krátké pohádky a vyzkoušely si všechny hudební nástroje, které má ZUŠ v nabídce. Dětem se tento netradiční výlet moc líbil. Vyzkoušely si, co by je mohlo bavit a na který kroužek by se v příštím školním roce rády přihlásily.

Datum vložení: 18. 5. 2022 9:29
Datum poslední aktualizace: 19. 5. 2022 9:31