Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Pomáháme zvířátkům

Pomáháme zvířátkům

Žáci 4. a 5. ročníku se vydali do zimní přírody na průzkum stop zvířat ve sněhu. Zároveň donesli zvířátkům do lesa i něco na přilepšenou. Po cestě zpět do školy si zahráli s paní učitelkou koulovanou. Potom ještě zavěsili na školní zahradě Jeřabinka jedlé tyčinky pro ptáčky.

Nakonec zkontrolovali hmyzí hotel a krmítko, které máme ve třídě.

Datum vložení: 20. 1. 2023 12:48
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2023 12:50
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.