Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik

Výuka plavání našich žáků se nám posunula do druhé části, kdy se z našich žáků stávají zdatní plavci. Již se naučili splývat, potápět se, skákat do vody a plavat na delší trasu. Na konci týdne je čeká vyhodnocení za celé jejich úsilí.

Datum vložení: 5. 5. 2022 10:54
Datum poslední aktualizace: 5. 5. 2022 10:58
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.