Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik

Naše druháky a třetáky čeká v příštím týdnu od 2. 5. do 6. 5. 2022 plavecký výcvik. Děti se budou učit plavat na bazéně hotelu Zlatá Opavice pod vedením dvou vyučujících. Během celého týdne se budou věnovat základním plaveckým dovednostem.

Datum vložení: 28. 4. 2022 10:46
Datum poslední aktualizace: 28. 4. 2022 10:56
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.