Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Pěvecká soutěž

Pěvecká soutěž

Dne 20.2.2024 proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Zpívej 2024. O tom, že žáci naší školy umí zpívat se mnozí přesvědčili již v době Adventu, ale nyní to bylo jiné. Zpívat sám, není vůbec jednoduché. Jen si to zkuste. Chce to velkou odvahu.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích.

1. kategorie 1.-4.ročník

2. kategorie 5.-9.ročník

 

   Děti si vybíraly z písní lidových, umělých a mohly zpívat s doprovodem nebo bez doprovodu.

   Na začátku soutěže se děti rozezpívaly a sbíraly odvahu. A pak vše začalo. Nejprve děti z 1.kategorie. Jejich vystoupení bylo oceněno velkým potleskem.

Pak ti starší. A bylo co poslouchat. Porota to neměla vůbec jednoduché.

 

1.kategorie:                                       2.kategorie:

1.místo Jan Kertis                           1.místo Justýna Voženílková

2.místo Matouš Kožej                     2.místo Klára Voženílková

3.místo Apolena Voženílková        3.místo Alexandra Ferencová

   První tři oceněni z každé kategorie postupují do dalšího kola, které se uskuteční v pondělí 4.3.2024 v Krnově. DRŽME JIM PALCE. :)

 

Datum vložení: 29. 2. 2024 10:12
Datum poslední aktualizace: 29. 2. 2024 10:15
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.