Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Olympiáda ve Scrabble

Olympiáda ve Scrabble

Pavel Kubinec, Nelly M. Šenkárová a Klára Voženílková se zúčastnili 1. ročníku soutěže škol ve slovní hře Scrabble, která proběhla na ZŠ Žižkova v Krnově 3. června 2024.
I přes velmi nepříznivé počasí si osmáci dopolední soutěž velmi užili a příští rok se rádi ve hře znovu utkají.

Datum vložení: 6. 6. 2024 17:42
Datum poslední aktualizace: 6. 6. 2024 17:45
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.