Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

нагадаємо - зарахування українських дітей до садочка та школи

No Bagpack Day

No Bagpack Day

Vůbec poprvé se na naší škole uskutečnil 20. 6. den bez aktovek. S nápadem přišli žáci 9. ročníku. Cílem této „bláznivé“ akce je přijít do školy s čímkoliv jiným než se školní taškou. Fantazii se meze nekladou.

 Tento  den se ve škole objevili žáci s krabicemi, kbelíky, hrnci a mnoha dalšími pomůckami na uskladnění různých věcí.

 

Datum vložení: 21. 6. 2022 12:42
Datum poslední aktualizace: 21. 6. 2022 12:45
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.