Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Neustále v pohybu

Neustále v pohybu

Náš trenér házené si pro nás připravil novou tréninkovou pomůcku BlazePod. Speciální pomůcka je ovládána přes mobil, svítí barevnými světýlky, mění barvy a vyvolává přirozenou reakci vašeho těla na smyslové stimulace a umožňuje vynikající, rychlý a koordinovaný pohyb.

Přináší také zcela nový specifický zážitek ze cvičení a motivuje k rychlejší reakci a lepším výkonům. 

Datum vložení: 30. 11. 2023 18:36
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2023 18:45
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.