Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Naše hory Jeseníky

vice

Interaktivní program pro naší školu s promítáním, úkoly a diskuzí si na středu 7. 2. 2024 připravilo Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice. Na děti od 1. do 9. ročníku čeká ekoprogram na téma Naše hory Jeseníky.

Datum vložení: 5. 2. 2024 10:42
Datum poslední aktualizace: 5. 2. 2024 11:19
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.