Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Nápadité a inspirativní pololetí plné kreativity

Nápadité a inspirativní pololetí plné kreativity

I toto pololetí si děti užily spoustu kreativních chvil, kdy se po studené zimě ponořily do jarního tvoření až po rozkvetlé louky. Vyzkoušely si také i kresbu v trojrozměrném efektu. Naučily se nové techniky a postupy, které jim otevřely dveře k dalšímu uměleckému rozvoji.

V rámci těchto aktivit měly možnost experimentovat s různými materiály a barvami, což podpořilo jejich fantazii a kreativitu. Každý týden přinášel nová témata a výzvy, díky nimž si děti nejen rozšířily své dovednosti, ale také se skvěle bavily a tvořily s nadšením.  Taktéž podporovaly týmovou spolupráci a vzájemnou inspiraci. Díky těmto aktivitám se naučily nejen uměleckým dovednostem, ale také schopnosti komunikovat a spolupracovat s ostatními.

Datum vložení: 28. 6. 2024 19:53
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2024 19:57
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.