Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Máme rádi stavebnice

Máme rádi stavebnice

V pracovních činnostech v 1. až 3. ročníku se pravidelně věnujeme stavebnicím. Naše stavby jsou vždy originální a důmyslně propracované. A nejdůležitější je, že si společnou hodinu vždy skvěle užijeme.

Datum vložení: 16. 11. 2021 12:42
Datum poslední aktualizace: 16. 11. 2021 12:48
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.