Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Lyžařský výcvik

Lyžařský výcvik 1

V týdnu od 29. ledna do 2. února proběhne pro 21 žáků pobytový lyžařský výcvik v Andělské hoře v hotelu Anděl. Pro děti jsou připraveny lekce lyžování a snowboardingu v areálu SKI Annaberg, soutěže, návštěva Wellness centra v Bruntále a večerní program.

Datum vložení: 29. 1. 2023 9:34
Datum poslední aktualizace: 29. 1. 2023 9:36
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.