Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Lyžařský výcvik - 3. a 4. den

Lyžařský výcvik - 3. a 4. den

Lyžařský výcvik je v plném proudu a naši žáci zaznamenávají velké lyžařské pokroky. Rozvíjejí svou koordinaci, rovnováhu na sněhu a zlepšují techniku jízdy. Výcvik je zpestřen společnými volnočasovými aktivitami a návštěvou Wellness centra v Bruntále.

Datum vložení: 31. 1. 2024 19:40
Datum poslední aktualizace: 31. 1. 2024 19:51
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.