Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Klub matematiky a logiky

Klub matematiky a logiky

Od září probíhá na naší škole klub matematiky a logiky. Klub probíhá každé úterý a děti se v něm seznamují s pravidly různých deskových her, které si společně zahrají. Také řešíme hádanky, číselné řady, hlavolamy a jednotažky.

Velmi oblíbená je elektro stavebnice Boffin, se kterou se děti velmi rychle seznámily.

Datum vložení: 3. 6. 2024 18:57
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2024 19:01
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.