Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Jóga je pohyb!

Jóga je pohyb!

A pohyb je pro děti velmi důležitý. Díky zdravému pohybu se děti dobře vyvíjí jak po fyzické, tak i psychické stránce. V dalším bloku s trenéry jsme se věnovali základům jógy.

Díky józe se děti naučí dobře vnímat své tělo. Cviky jsou přizpůsobené věku a přirozenému temperamentu dětí. Ze začátku trenérka volila cviky, které jsou pro děti přirozené (např. pozice kobry, dítěte, kočky nebo psa). Postupně se děti naučily složitější, např. balanční cviky.

Datum vložení: 21. 5. 2024 7:23
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2024 20:04
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.