Interaktivní výuka

Moderní vyučování s interaktivní tabulí zapojí více žáky. Z posluchačů se stávají aktéři, které učení opravdu baví. Druháci a třeťáci se nejvíce těší na hodiny prvouky, protože využívají multimediální učebnici.

Děti zde najdou různá videa, fotografie, doplňování i kvízy. Při hodinách čtení například procvičují i rychlost čtení, porozumění slov nebo textu. V hodině angličtiny žáky nejvíce baví pexeso. Interaktivní výuka vedle prohlubování znalostí daného předmětu rozvíjí u žáků také digitální kompetenci.

Datum vložení: 3. 11. 2021 13:59
Datum poslední aktualizace: 3. 11. 2021 14:10