Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Hudební dílničky v MŠ

Hudební dílničky v MŠ

Ve středu dopoledne navštívili naši druháci a třeťáci hudební dílničky v mateřské škole. Děti si vyzkoušely hru na zobcovou flétnu, příčnou flétnu, trubku, saxofon, keyboard, klavír, housle, kytaru, elektrickou kytaru i violoncello.

Datum vložení: 1. 6. 2024 15:59
Datum poslední aktualizace: 1. 6. 2024 16:07
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.