Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Finanční gramotnost

fin

Soutěže ve Finanční gramotnosti se zúčastnily v letošním školním roce dvě dívky ze 7. ročníku – Amélie Špicarová a Petra Sedláčková. Děvčata se svou případovou studií postoupila až do druhé části krajského kola, kde prezentovala svou práci.

Nakonec se dívky umístily na druhém místě v rámci Moravskoslezského kraje.

Datum vložení: 14. 5. 2024 19:00
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2024 19:34
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.