Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Doprovodná soutěž ke Zlatému listu

Doprovodná soutěž ke Zlatému listu

Žáci naší školy se zúčastnili doprovodné výtvarné soutěže k soutěži Zlatý list. Letošním tématem byla kresba motýlů. Se svým výtvarným ztvárněním motýla uspěla žákyně devátého ročníku Ivana Nováková a získala 1. místo.

Datum vložení: 14. 5. 2024 20:26
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2024 20:34
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.