Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Divadlo Smíšek

Divadlo Smíšek

Žáci 2. ročníku navštívili kamarády ve školce. Společně shlédli pohádku o indiánských sourozencích, kteří se chtěli stát dospělými. Malý Bobr a Bílá Holubice museli zvládnout tři těžké zkoušky a získat tři orlí pera.

Díky splněným úkolům nakonec získali nové indiánské jméno Velká Bobřice a Moudrá Sova. Pohádka se všem moc líbila. 

 

Datum vložení: 15. 5. 2024 8:12
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2024 8:14
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.