Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Den stromů

Den stromů

Tento svátek jsme na 2.stupni v rámci předmětu ,,Svět práce“ velmi rádi uvítali. Na podzim se stromy zbarvují do nejrůznějších odstínů a kolem nás to barvami přímo hýří.

Málokoho to nenechá, aby se na chvíli nezastavil a nežasl nad touto krásou. I my jsme se snažili v rámci praktického úkolu alespoň trošku zpodobnit „paní přírodu“ a pomocí přírodních materiálů vyjádřit tuto hru barev.
V rámci teoretické častí výuky děti skládaly puzzle na téma ,,Listnaté stromy“ apod. Každý si našel svůj Stromoskop a prohloubili jsme si znalosti o stromech v našich lesích.

Datum vložení: 21. 10. 2021 14:22
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2021 14:25
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.