Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Další týmový sport

Další týmový sport

S trenérem Filipem nás to baví opravdu hodně, protože nám v každé lekci a při každé hře hraje hudba. Učíme se florbalovou abecedu, přihrávky, ale i samotnou hru v týmech. S hokejkami a malými míčky už to umíme dobře. Například vedení florbalového míčku ve slalomu a oběhnout s ním určitý kužel.

Florbal je vzrušující týmový sport založený na rychlosti, technické zdatnosti, disciplíně a bystré mysli. Mezi četné přínosy patří zlepšování koordinace, obratnosti a síly, ale také rozvoj týmové spolupráce, sebevědomí a života v kolektivu. Všechny tyto dovednosti jsou velmi důležité i v jiných oblastech života.

Datum vložení: 31. 1. 2024 19:00
Datum poslední aktualizace: 31. 1. 2024 20:01
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.