Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Cvičná evakuace

Cvičná evakuace

V pátek 30. září v 9:00 hodin proběhla na naší základní škole cvičná evakuace školy. Toto cvičení slouží k tomu, aby si děti zvykly na proces evakuace a upevnily si únikové cesty a instrukce.

Během evakuace se všichni zúčastnění řídili pokyny a ukázněně opustili budovu školy.

Cvičná evakuace proběhla hladce a bez nedostatků. Velká pochvala patří všem žákům, kteří se chovali naprosto vzorně a ukázněně.

Datum vložení: 2. 10. 2022 8:40
Datum poslední aktualizace: 31. 10. 2022 18:00
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.