Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Bobřík informatiky

Bobřík informatiky

V listopadu se naše škola vždy účastní online soutěže v oblasti informatiky a informatického myšlení. V tomto školní roce tomu nebylo jinak.

Tento ročník byl obohacen i o úlohy z oblasti programování. Protože se vždy poctivě připravujeme, skoro žádné úlohy nás nepřevapily. Nakonec jsme se zapojili do všech tří kategorií, které jsou vhodné pro základní školu. 

Nadšení a odhodlání našich soutěžících, především z kategorie KADET, bylo velmi inspirativní a všem účastníkům děkuji za výbornou soutěžní atmosféru.

Ve školním kole se naši "ajťáci" umístili: 

Kategorie MINI

1. místo: Radek B. Václavek a Zdeněk Dvořák

2. místo: Tomáš Dvořák

3. místo: Amélie Špicarová

Kategorie BENJAMIN

1. místo: Jan Herodek

2. místo: Pavel Kubinec

3. místo: Daniel Šustek

Kategorie KADET

1. místo: Martin Voženílek

2. místo: Petr Lapka

3. místo: Miroslav Prchal

 

 

 

Datum vložení: 27. 11. 2021 17:02
Datum poslední aktualizace: 27. 11. 2021 17:18
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.