Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Spaní v ŠD

Spaní v ŠD 1

29. dubna jsme měli v 18:00 sraz u školy. Nahoře v družince jsme si vybalili věci a čekala nás spousta her a zábavy. Po večeři jsme se převlékli do pyžámek a řádili jsme na pyžamové párty. Před spaním nás čekal film Titanic.

Ráno po snídani jsme vyrazili na farmu BELLAMA, naučnými stezkami na rozhlednu a zpět kolem slunečních hodin do školy. Na oběd nám přivezli výbornou pizzu z Obecního domu. Ve 14 hodin jsme si posbírali své věci a vyrazili na hasičskou louku.

Spaní ve školní družince se všem velmi líbilo a nemůžeme se dočkat na příště.

Datum vložení: 9. 5. 2022 11:54
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2022 11:57
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.