Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Děti z mateřské školy se připravovaly k oslavě jarního svátku pečlivě. Pomohly s výzdobou mateřské školy, napekly a nazdobily si perníčky, ozdobily kraslice a vyrobily velikonoční přání.

Na školní zahradě děti pomohly s úklidem a také se podílely na výsadbě stromů u základní školy. Velikonoční svátky jsou prima a všichni jsme si to moc užili.

Datum vložení: 24. 4. 2022 21:36
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2022 21:47
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.