Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

První adventní tvoření s rodiči

První adventní tvoření s rodiči

V úterý 22.11.2022 proběhlo první adventní tvoření s rodiči. Dovoluji si za kolektiv MŠ, rodiče i děti hodnotit celé odpoledne velmi pozitivně. Po celou dobu tvoření panovala klidná a pohodová atmosféra, při které vzniklo hned několik originálních andělů. Budeme se těšit na další podobnou akci.

Datum vložení: 23. 11. 2022 9:55
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2022 9:59
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.