Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Pečení brambor

Pečení brambor

Již třetím rokem pečeme vždy na podzim ve školce brambory. Děti se na tuto společnou činnost moc těší a mají z celé aktivity obrovský prožitek a radost. Pečení brambor již není tak časté, proto si jej každý rok užíváme.

Datum vložení: 9. 11. 2022 10:10
Datum poslední aktualizace: 9. 11. 2022 10:14
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.