Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

V pátek 11. 6. proběhne pro žáky Den moří a oceánů

Integrovaný záchranný systém mateřské škole

Integrovaný záchranný systém mateřské škole 1

Přestože jsme malé děti, umíme si poradit v mimořádných životních situacích. Známe již číslo na hasiče, policii i záchranku.

Přestože jsme malé děti, umíme si poradit v mimořádných životních situacích. Známe již číslo na hasiče, policii i záchranku. Víme také, co obnáší práce těchto hrdinů. Dokonce jsme si všichni i zkoušeli na ně hrát. Rozdělávali a hasili jsme oheň a ukázali si hasicí přístroje umístěné ve školce. Hledali jsme „ukradenou“ tašku a šli jsme po stopách zločince, které za sebou zanechával. Snímali jsme otisky prstů a porovnávali je s nalezenými otisky na místě činu. Přivítali jsme opravdového záchranáře pana Holinku, který nás seznámil se základy první pomoci. Učili jsme se zavázat ránu, položit raněného do stabilizační polohy a vyzkoušeli jsme i masáž srdíčka. Snad tyto činnosti nebudeme nikdy potřebovat, ale budeme si je stále připomínat, abychom byli připraveni poskytnout pomoc.

Fotogalerie

Datum vložení: 4. 6. 2021 20:14
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2021 20:15
Autor: Správce Webu

Mateřská škola

Plán akcí


Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Projekty

Projekty naleznete zde

Zřizovatel

Obec Holčovice

Erb obce Holčovice

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.