Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Den Země

Den Země

Po celý týden jsme se věnovali ochraně životního prostředí, planety, vodních zdrojů. Naučili jsme se třídit odpad podle různých materiálů. Mateřská škola se přihlásila k projektu „Ukliďme Česko“.

Děti vybavené jednorázovými rukavicemi a pytli posbíraly odpadky v okolí MŠ a odměnou jim byl oběd na školní zahradě. Děkujeme našim hodným kuchařinkám za dobroty.

Datum vložení: 25. 4. 2022 21:29
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2022 21:44
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.