Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Čarodějnické dopoledne

Čarodějnické dopoledne

Čáry, máry čarujeme …. v pátek byl u nás ve školce slet čarodějek, čarodějů a různých jiných strašidel. Byla spálená zlá čarodějnice, proběhl testovací let na koštěti a plnění různých úkolů od Bludimíry.

Děti uvařily léčivé lektvary a ochutnaly kopřivový čaj. Dopoledne nám završilo postavení Máje, které se moc povedlo. Doufáme, že nám celý měsíc květen vydrží.

Datum vložení: 5. 5. 2022 11:04
Datum poslední aktualizace: 5. 5. 2022 11:09
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.