Modernizace učeben, bezbariérovost a zabezpečení ZŠ | Základní škola Holčovice, okres Bruntál, příspěvková organizace

T: 554644101

E: zs.holcovice@razdva.cz

• Úvod
  • Projekty

Modernizace učeben, bezbariérovost a zabezpečení ZŠ

Modernizace učeben, bezbariérovost a zabezpečení ZŠ Holčovice

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0009697

Na konci kalendářního roku proběhla na naší škole opět modernizace. Získali jsme projekt z programu „Integrovaný regionální operační program“, který reaguje na potřebu zkvalitnění výuky předmětů, které vedou ke zvyšování klíčových kompetencí žáků.

Cílem projektu je zvýšit kvalitu vzdělávání žáků v oblasti rozvoje klíčových kompetencí a usilovat o jejich osobnostní rozvoj. Cílem projektu je také nabídnout všem žákům bez ohledu na sociální či zdravotní postavení rovný přístup ke kvalitnímu vzdělávání.

Výstupem jsou dvě modernizované učebny (počítačová učebna, přírodovědná učebna), zajištění bezbariérovosti školy (pořízení schodolezu, bezbariérového vstupu do budovy a zajištění bezbariérového sociálního zázemí) a zabezpečení budovy (zejména při vstupu do budovy zajištěním dveřního zvonku opatřeného video monitorem).

Příspěvek unie: 1 185 145,60 Kč

Vlastní zdroje: 62 902,40 Kč