Organizace vzdělávání žáků od 4.1. do 8.1.2021 | Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace

• Úvod
  • Organizace vzdělávání žáků od 4.1. do 8.1.2021

Akce školy
Dětský den
školka

Organizace vzdělávání žáků od 4.1. do 8.1.2021 31.12.2020

Organizace vzdělávání žáků od 4.1. do 8.1.2021

Vážení rodiče,

v souvislosti s vydáním rozhodnutí Vlády České republiky ze dne 23. prosince 2020 se opět omezuje osobní přítomnost žáků na vzdělávání od 4.1. do 8.1.2021.

Provoz mateřské školy

Nevztahuje se na mateřskou školu. Mateřská škola je v plném provozu od 6 do 16 hodin.

Děti a pedagogičtí pracovníci nemají povinnost nosit roušky. Ostatní zaměstnanci a další osoby pohybující se ve škole mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Provoz základní školy

Je povolena osobní přítomnost žáků 1. až 3. ročníků základní školy. Žáci se vzdělávají prezenčním způsobem ve škole.

Žáci 4. až 9. ročníků se vzdělávají distančním způsobem. Výuka bude probíhat online v systému Office 365 Teams dle rozvrhů daných ročníků. Nebude uskutečněna výuka tělesné výchovy, hudební výchovy a pracovních činností. Hodiny budou nahrazeny jiným předmětem. Odpolední vyučování se ruší.

Žáci i zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole, tedy i ve školní družině. Vaše děti mohou navštěvovat školní družinu.