Modernizace podlah a sociálních zařízení školy započala! | Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace

• Úvod
  • Modernizace podlah a sociálních zařízení školy započala!

Modernizace podlah a sociálních zařízení školy započala! 30.7.2020

Modernizace podlah a sociálních zařízení školy započala!

V září se můžeme těšit na nové podlahy, nové hygienické kouty, zatemnění a topení ve všech třídách a v neposlední řadě dlouho očekávanou modernizaci sociálních zařízení. Finanční prostředky ve výši 3 157 474,- Kč jsme získali z dotace v rámci projektu Holčovice – rekonstrukce sociálního zařízení a podlah ZŠ z Ministerstva financí. Celková částka projektu činí 3 508 305,- Kč. Na děti také čeká nová školní jídelna, která se bude nacházet v budově mateřské školy. Novinkou pro příští školní rok, v rámci předmětů pracovních činností a světa práce, budou školní dílny. Ty dostanou zcela nový ráz v suterénu základní školy.